Odvoz odpadu

 
Pri rekonštrukcii bytu vzniká množstvo stavebnej sute a rôzneho odpadu samozrejme zabezpečíme jeho vynosenie z bytu či domu a odvoz na skládku / smetisko.
 

 

Mesiace apríl a máj sú tradične považované za jarné. Okrem toho, že nám prinášajú vytúžené teplo, počas nich sa začína tiež jarné upratovanie – nemusí však ísť len o upratovanie domu a interiéru, ale tiež exteriéru (ciest, parkov), kancelárií a iných miest. Je to priestor na to, aby sme vyhodili všetko staré a nepotrebné a nahradili to niečím novým, modernejším či „trendy“. Ak to máme úspešne za sebou a sme, dokonca, spokojní so svojou prácou, máme vyhraté. Čo však so všetkými tými nepotrebnými vecami, či materiálom, ktorý nám ostal po upratovaní? Kam ho odviesť? Čo s ním? Zväčša sa tento problém rieši tým, že sa všetok odpad, bez ohľadu na jeho pôvod, hádže do kontajnerov, určených prevažne na smeti, resp. mimo neho. Takýmto spôsobom sa vytvára v meste či na dedine nielen neporiadok, ale aj špina a zápach. Tento môže vyvolať rôzne druhy chorôb, či alergií a dokonca pritiahne aj zvieratá, ktoré sú tiež prenášačmi rôznych infekcií či chorôb. Toto si však iba málokto uvedomuje. Robí sa to preto, lebo je to najľahší a zároveň najlacnejší spôsob ako sa odpadu zbaviť. Zároveň takéto hromadenie odpadu má, v konečnom dôsledku, vplyv aj na vzduch, ktorý dýchame. Všetky zmeny, ktoré sa v prírode dejú (či už teplotné výkyvy, čoraz teplejšie letá, neskorý nástup zimy či príchod jari, alebo skôr „jaro-leta“, či skleníkový efekt), sú vyvolané práve hromadením odpadu na miestach, kde nemá čo robiť. Príroda jednoducho nedokáže spracovať také veľké množstvo odpadu. Napríklad obyčajné mikrotenové vrecúško sa v prírode rozkladá aj niekoľko rokov. A nehovoriac o rôznych iných materiáloch zo stavieb, ktoré sú tiež škodlivé, dlho sa rozkladajú a ich zvyšky pretrvávajú v prírode veľmi dlhý čas. Z tohto následne vznikajú rôzne druhy rakoviny, alergií, dýchacích problémov a iných závažných a život ohrozujúcich chorôb. Musíme si však uvedomiť jedno – nejde tu len o prírodu, ale predovšetkým o zdravie nás a našich detí či blízkych. O ich zdravý vývin, pohodlný a pokojný život. Práve preto je tu naša firma. Iba my vám ponúkame oveľa lepšie, jednoduchšie a finančne nenáročné riešenie, ktoré je ,dokonca, šetrnejšie aj k prírode. Naša firma sa zaoberá odvozom odpadu najrôznejšieho druhu. Či už ide o odpad bytový, triedený či netriedený, odvezieme všetko. Odnesený odpad privážame v kontajneroch na skládky odpadu , ktoré tento odpad triedia a zabezpečia tak lepšie rozloženie jeho zložiek.

AK vám skutočne záleží na zdraví vašich blízkych a nechcete už ďalej ohrozovať všetkých naokolo neodvezeným odpadom, radi vám poradíme a odvezieme, čo potrebujete. A garantujeme, že vás to nijakým spôsobom nezaťaží, dokonca vám ešte ušetríme aj čas, ktorý môžete využiť na relax či zábavu s priateľmi. Tak neváhajte a kontaktujte nás. Určite neoľutujete.