Rekonštrukcia bytového jadra

 

Máte už dosť umakartového materiálu a všade trčiacej gumy ?

Túžite mať krásne bytové jadro a pýšiť sa s novými rovnými stenami ?

Tak ste na našej stránke správne. Naša spoločnosť Vám ponúka svoje kvalitné a rýchle služby.

Naša práca je rýchla a nehlučná , Vaši susedia ani nebudú vedieť že sa u Vás koná rekonštrukcia bytového jadra.

Rozoberieme celé jadro , vynosíme odpad , vymurujeme priečky , osadíme vaňu alebo sprchový kút a nezabudneme na WC. Položime obklad , osadíme dlažbu a zavesíme zrkadlo. Upraceme za sebou aj prach utrieme a veľký odpad naložíme a odvezieme kým si na kávu skočíte.

 

 

 

Čo dobré ponúkame ?

 

Búracie práce , upratovacie práce , postavenie stien a priečok , drážkovanie elektriky a montáž vodoinštalačných rozvodov , presné osadenie a pomurovanie vane a ostatnej kúpeľnovej sanity a WC , obkladanie stien kúpeľne a WC , špárovanie keramických obkladov a dlažieb , zakrytie stupačkových rozvodov , maľovanie a stierkovanie , záverečné upratanie a iné všetky služby spojené s rekonštrukciou bytového jadra.

 

Je prerábanie bytového jadra veľmi hlučné ?

Prvý deň keď sa odstraňuje bytové jadro tak sa často používa na rezanie konštrukcii jadra alebo jeho šroubov karbo brúska. A práca s ńou je dosť hlučná . Našťastie ten hluk trvá podľa typu jadra približne 3 hodiny. ďalšie dni prerábky jadra sú už pokojnejšie ale musíme podotknúť, pravidelne sa používa na miešanie lepidla , omietky , nivelačnej hmoty a iných stavebných materiálov  miešadlo. Vďaka modernej technike ktorú používame pri rekonštrukcii ten hluk už nieje veľký ako pri používaní karbo brúsky. Sem tam treba niečo navŕtať atď. Ešte jedna činnosť robí veľký hluk A to je frézovanie nových rozvodou elektriky a vody , našťastie veĺa zákazníkov použije alternatívu a to je schová rozvody vody a elektriky do sadrokartónovej niky ,sokla alebo poličky.

 

 

 

 

V období socializmu, t.j. pred rokom 1989, sa stavby realizovali podľa pravidiel stanovených vo vtedajšom starom režime. Inovácie v architektúre, ktoré boli v tom čase na trhu v iných, západných krajinách sa do bývalej federatívnej republiky kvôli režimu nedostali. Tieto budovy majú ešte stále pôvodné bytové jadrá, ktoré však už nevyhovujú súčasným požiadavkám, či už z hľadiska hygieny ale aj vkusu.

Technologický vývoj umožňuje vytvárať stále nové inovácie v oblasti stavebníctva, využívanie kvalitnejších produktov a modernejších línií. Práve preto pôvodné bytové jadrá už nie sú dostačujúce, poukazujú na zastaranosť a už na prvý pohľad pôsobia odpudzujúco. Z toho dôvodu využívajú majitelia bytov možnosti rekonštrukcie pôvodných jadier, ktoré stavebné firmy umožňujú.

 

 

 

 

Takáto realizácia slúži na vynovenie priestorov a nevyhnutnú obnovu starých obvodov. V ich kompetencii je efektívne využitie moderných technológií, ponúkajú rekonštrukciu bytu podľa nového, moderného štýlu a vytvárajú správne hygienické podmienky, nevyhnutné a zodpovedajúce súčasnej dobe. Na Slovensku je mnoho firiem, ktoré tieto služby ponúkajú, ide o znižovanie stropov, vyrovnávanie stien, ich následné stierkovanie a maľovanie, vytváranie efektívnejších elektrických a vodných rozvodov, ukladanie novej podlahy, výmena okien, omietok a pod. Veľkou výhodou je možnosť výberu z viacerých alternatív. Trh je plný najrôznejších farebných variácií, materiálových možností, z ktorých si majiteľ bytu môže vybrať, podľa vlastného uváženia. Stavebné spoločnosti ponúkajú aj vlastných architektov, ktorí dokážu vytvoriť architektonický projekt, na základe bytových priestorov a čo najlepšie sa prispôsobiť klientovi. Už len samotná predstava nových priestorov a nového domova vytvára veľmi pozitívny dojem, najmä v prípade, keď bol klient odkázaný na staré spôsoby a chátrajúce priestory. Táto rekonštrukcia umožní vložiť do starého priestoru nového ducha a zároveň predpokladá dlhodobú životnosť pre ďalšie generácie.

 

 

 

 

Aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky vyžaduje si rekonštrukcia dostatok času. Je potrebné vytvorenie nového a moderného priestoru, aby sme vyhoveli požiadavkám klienta a docielili čo najlepšie výsledky po kvalitatívnej aj vizuálnej stránke. Veľmi dôležitá je predstava, ako by mal vysnívaný byt vyzerať. Nebojte sa svojej fantázie, vytvorte si vlastnú predstavu. Vy sami najlepšie poznáte svoj byt a viete čo všetko v ňom chcete mať. To ostatné už stačí nechať v rukách správnej firmy. Realizačné možnosti sú v súčasnosti na vysokej úrovni, preto aj navonok veľká rekonštrukcia sa zvolením správnych pracovníkov dá kvalitne vykonať, aj za pomerne krátky čas. Netreba sa obávať do rekonštrukcie investovať. Je to hudba budúcnosti a taktiež odhodlanie začať „nový život v novom“. Všetko závisí od voľby správnych ľudí, ktorí sa usilujú vytvoriť v každom byte novú atmosféru, atmosféru Vášho nového domova.

 

 

 

Rekonštrukciu bytového jadra , bytu , domu , kuchyne , kúpeľne vykonávame KDEKOĽVEK na SLOVENSKU


 

OBHLIADKA ZADARMO !
 

 

Rekonštrukcia bytového jadra

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>