Rekonštrukcia bytu v Bratislave

 
 
 

Rekonštruujete byty len v Bratislave alebo aj v Košiciach ?

Najviac našich zákazníkov pochádza z Bratislavy ale máme veľa zákazníkov zo stredného aj východného Slovesnka. V Košiciach rekonštruujeme tak cca 5  bytov za rok.

 

 

Musím sa vysťahovať z bytu pokým bude rekonštruovaný ?

Pri rekonštrukcii celého bytu sa nám stávajú tieto prípady.

1 . Byt je holobyt  alebo úplne prázdny :

V tomto prípade nám zákazník necháva kľúče od svojho bytu a my začíname s rekonštrukciou bytu a záakzník chodí len na pravidelné kontroly. Tento prípad je pre nás výhodnejši pretože môžeme v kľude pracovať bez akýchkoľvek obmedzení. V prípade akýchkoľvek zmien alebo problémov okamžite informujeme zákazníka o týchto skutočnostiach.

2.  Byt je obývaný

V uvedenom prípade sú možné 2 riešenia :

- a)  Klient ďalej obýva rekonštruovaný byt a my ho postupne po izbách rekonštruujeme / časti nábytku si premiestňujeme sami / avšak tento prípad rekonštrukcie bytu je pre nás zdĺhavejší a komplikovanejší , rekonštrukcia sa môže predĺžiť aj o pár dní , nakoľko nemôžeme prerábať viacej častí bytu naraz a jednotlivé technologické postupy si vyžadujú určitý čas zretia materiálu.

- b)  Klient býva pred rekonštrukciu v byte ale počas celého obdobia trvania rekonštrukcie bytu býva v inom byte alebo dome a naša firma sa môže nerušene venovať prerábke bytu.

 

 

 


Pojem rekonštrukcia mnoho ľudí chápe ako akúsi obnovu, ktorá opäť umožní konkrétny objekt či vec používať. Rekonštrukcia bytu, je však niečo výnimočné, niečo, čo dáva tomuto slovu iný rozmer. Domov je najintímnejší priestor v našom živote. Priestor, ktorý každý z nás chce mať čistý, bezpečný, útulný, moderný a keby sme to chceli zhrnúť do jediného slova - dokonalý. Vplyv času, ale aj naše predstavy, či nové trendy túto dokonalosť znižujú a pocit zo spokojnosti s našim domovom klesá. Všetci to dobre poznáme - čo bolo prednedávnom hitom dnes chodíme obdivovať do múzea.

Každá rekonštrukcia bytu je veľká vec, a to z pohľadu nápadu aj realizácie. To čo by nám mohlo vyhovovať funkčne nemusí vyhovovať esteticky alebo naopak. Pri dnešnom takmer neobmedzenom výbere nieje jednoduché zvoliť správnu možnosť. Tu sa určite oplatí obrátiť sa na odborníka, ktorý vie rýchlo zhodnotiť, či je dané riešenie realizovateľné, a či cena tejto realizácie bude stáť za výsledný efekt.

 

 

Rekonštrukcia jadra, či výmena okien za plastové málokedy býva tak jednoduchá záležitosť ako zdá na prvý pohľad. Rekonštrukcia bytu vždy prináša mnohé pohľady a možnosti, využitia a koncepcie priestoru. Nudný a fádny byt, vybavený nábytkom ešte spred revolúcie sa môže ľahko stať moderným, sviežim priestorom plným nevšedných kombinácii, neobvyklých tvarov no napriek tomu, alebo možno práve preto bez kompromisov.

Naša spoločnosť ku každej rekonštrukcií pristupuje veľmi citlivo, pretože každý byt a jeho majiteľ je veľmi špecifický. Ponúkame kompletnú konzultáciu aj grafický návrh úplne zadarmo, pretože vieme, že dokážeme uspokojiť požiadavky každého zákazníka. Je pritom úplne jedno o aký druh rekonštrukcie sa jedná - či je to výmena podlahy, prerobenie jadra, alebo úplná rekonštrukcia, keď pôvodná zostane iba hrubá stavba.Našou filozofiou a poslaním je, aby každý zákazník dostal presne to čo chce a potrebuje, a aby preňho každý deň strávený v jeho domove bol odmenou.