Stavebné práce

 

Staviate či rekonštruujete dom alebo byt? Potrebujete ľudí, ktorí Vám zabezpečia rýchlu a hlavne kvalitnú prácu? Ste na dobrej adrese. Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami a praxou a sme pripravení vykonať maximum pre Vaše pohodlie a spokojnosť.

Murárske remeslo je jedno z najstarších na svete. Za najdôležitejšiu časť výstavby či rekonštrukcie sa považuje dobre vykonaná murárska práca.

Poskytujeme všetky druhy murárskych prác - rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier, betónovanie, zateplovanie, úpravu stien, maliarske práce, spevnenie trhlín, stierkovanie a elektroinštalačné práce. Ponúkame aj izolácie vonkajších a vnútorných priestorov a požívame tepelnoizolačný systém, aby sme Vám ušetrili náklady na energiu. Nie je však pre nás problémom zahrnúť do našich služieb Vaše ďalšie potreby.

Pri murárskych prácach kladieme dôraz na vplyv našej práce na okolité prostredie. Pri každej stavebnej úprave berieme ohľad na Vaše potreby ale aj na to, aby naša práca nenarušila pokoj v danej lokalite. Už pri projektovaní dbáme na to, aby sme splnili všetky Vaše očakávania a taktiež dodržali pravidlá bezpečnej práce, tak, aby ste v budúcnosti nemali žiadne problémy a komplikácie sa danou stavbou.

Pracujeme kvalitne, rýchlo, lacno a seriózne. Pri práci používame rôzne druhy náterov podľa výberu zákazníka (či už akrylátové alebo polystyrénové). Práce ďalej prebiehajú v závislosti požiadaviek zákazníka . Ako prvé je pre nás dôležité počuť Vašu predstavu. Následne pokračujeme projektovaním a plánovaním rozpočtov, materiálov a nákresov.

Naša firma Vám zabezpečí nákresy, konzultáciu, obhliadku, prípravu rozpočtov a v neposlednom rade tým šikovných pracovníkov , ktorí sa Vám bez problémov prispôsobia. Zabezpečujeme vytvorenie kvalitných a trvácnych prác v každom prostredí a odvoz odpadu , spojeného s našou prácou.

Dôraz kladieme na kvalitu vykonaných prác, profesionálny prístup, flexibilitu a spoľahlivý tým. Naši ľudia sú pravidelne školení a spojenie „zle vykonaná práca“ u nich v slovníku nenájdete. Materiály, ktoré používame sú najvyššej kvality, pretože kvalitný materiál a prvotriedne odvedené murárske práce sú zárukou spokojnosti zákazníka. Garantujeme Vám, že našimi prácami nepoškodíme statiku priestorov .Samozrejmosťou je pre nás poskytnutie širokého výberu, ktorý môžete nájsť v našom katalógu.

Hotový projekt odovzdávame po obhliadke stavebným inžinierom a ručíme za jeho stopercentnú kvalitu. Všetky naše projekty sa riadia bezpečnostnými normami. Berieme do úvahy odolnosť a stabilitu. Všetky činnosti, ktoré poskytujeme, vykonávame podľa presných postupov a pravidiel. Výsledok zodpovedá postupu. Sme si vedomí, že keď sa nedodrží návod, chyby sa nedajú jednoducho opraviť a preto zaručujeme presne vykonanú prácu, s ktorou budete spokojní.

Ponúkame Vám spojenie prijateľnej ceny a dobre vykonanej práce. Sme firma, ktorá za kvalitu ručí vlastným menom. Bez problémov sa prispôsobíme Vám a Vašim potrebám.