REKONŠTRUKCIA DOMU

 

Je jedno či sa jedná o rekonštrukciu nového alebo starého domu vždy sa snažíme vykonať maximum pre spokojnosť nášho klienta .

Rekonštrukcia domov je oveľa náročnejšia práca ako rekonštrukcia bytu. Musíme brať do úvahy že pri stavbe bytov sa prevažne používa tradičná alebo jednotná technológia výstavby a zväčša rovnaké alebo podobné stavebné materiály tak v dnešnej dobe ako aj v horizonte posledných 40 rokov. Preto je jednoduchšie rekonštruovať byt , protože máme prístup k informáciám alebo poznáme stavebné materiály použité na stavbu. Základná podstata rekonštrukcie bytu sa nemení. Pri prerábke domu je to oveľa zložitejšie nakoľko možno v dome nebýva niekto kto ho staval alebo pozná celú technológiu aj použité jednotlivé stavebné materiály na stavbu domu.

 

 

Vlhne mi zadná stena domu,  je možné vysušiť zadnú stenu môjho domu ?

Prirodzene je možné úplne vysušiť zadnú stenu Vášho domu modernými technológiamy ktoré pravidelne používame na rekonštrukcie starých domov.

Postup technológie vysušenia steny je nasledovný :

Vykonáme odbornú obhliadku Vášho domu

Poskytneme Vám bezplatné poradenstvo a konzultáciu

Predstavíme Vám kompletný technologický postup odstránenia problému

Fyzicky vykonáme odstránenie vlhkosti stien

 

Omietka na mojom 60 ročnom dome je poškodená a chcela by som ju opraviť. Koľko Eur ma to bude stáť. ?

Vo vašom prípade sa jedná o relatívne jednoduchú opravu. Odborný postup rekonštrukcie je nasledovný :

Osekamá starú omietku až na obvodové múry / tehlu , kváder a iné /. Na jednotlivé steny nanesieme cementový šporic a po zaschnutí osadíme kovové omietníky. Namiešame si jadrovú alebo strojovú omietku a začíname s nahadzovaním omietky na steny domu. Postupným ťahaním hliníkovej laty po omietníkoch  sťahujeme zvyšnú omietku zo stien. Po vyzretí omietky nanesieme vrstvu finálnej omietky putzovky a zašúchame alebo natiahneme vonkajšiu farebnú omietku . Cena za prácu by sa pohybovala v tej lacnejšej verzii okolo 9 Eur za m2 vrátane odvozu odpadu. Ďalšou variantou rekonštrukcie domu je jeho zateplenie a v tom prípade vyriešite 2 problémy omietku aj úsporu energie na vykurovanie domu.


Rekonštrukciu bytu , kúpeľne , bytového jadra , kuchyne , domu vykonávame KDEKOĽVEK na SLOVENSKU


Obhliadka zadarmo !

 

 

Anketa

Vlastníte starý dom ktorý potrebuje rekonštrukciu ?

Áno vlastním dom a vyžaduje si rekonštrukciu (52)
54%

Nie nevlastním starý dom (23)
24%

Plánujem si ho kúpiť je to dobrá investícia (22)
23%

Celkový počet hlasov: 97

Rekonštrukcia bytu