Rekonštrukcia kúpeľne

 

Naša stavebná firma ktorá má bohaté skúsenosti s rekonštrukciou kúpeľní , bytov , bytových , jadier , domov sa v poslednom čase intenzívnejšie zameriava na realizovanie moderných kúpeľní. Prispôsobujeme sa novému trendu. Ľudia dnes chodia po obchodných centrách , showroomoch , známych a keď spozorujú niečo nové , moderné alebo štýlové chcú to mať automaticky doma.

Pri realizovaní rekonštrukcie kúpeľne vieme vyhovieť viacerým kategóriám ľudí :

Jednoduchým zákazníkom

Náročnejším zákazníkom

Náročným zákazníkom

 

 

Robíme kvalitné obkladačské práce rôzneho druhu. Obkladanie kuchynskej linky , malých , stredných aj veľkých kúpeľní , vaní , sprchovacích kútov , WC a iné. Prirodzene robíme úplne všetky murárske , stavebné , vodo a elektroinštalačné práce a všetky súvisiace práce s rekonštrukciou kúpeľne bytu alebo domu.

 

Rekonštrukciu kúpeľne , bytu , bytového jadra , domu , kuchyne vykonávame KDEKOĽVEK na SLOVENSKU


Obhliadka zadarmo !

 

 

 

Koľko stojí cena kompletnej rekonštrukcie kúpeľne ?

Je veľmi tažké určiť presnú cenu rekonštrukcie kúpeľne pretože cena sa odvíja od množstva faktorov ako je rozsah vykonávanej práce , veľkosť kúpeľne , budúce vybavenie a zariadenie kúpeľne ,  množstvo a cena použitých stavebných materiálov a ďalších dôležitých faktorov. Keď zoberiem do úvahy priemernú rekonštrukciu kúpeľne : výmena obkladov a dlažby , vane , nové rozvody vody aj elektriny , nová omietka , záverečné maľovanie , odvoz odpadu a dovoz materiálu tak sa cena práce pohybuje okolo 700 Eur a cena stavebného materiálu bez obkladu , dlažby a sanity približne 300 Eur.

 

Je dobré znížiť v kúpeľni strop sadrokartónom ?

Sadrokartónový strop uprednostňuje veľa majiteľov kúpeľní ktorý chú vykonať modernú rekonštrukciu svojej kúpeľne s osadením bodových svetiel prípadne aj led osvetĺovacích pásov do sadrokartónového stropu. V strope sa schovajú všetky elektrické rozvody napájania stropných bodových svetiel a spríjemní sa celkový dojem a priestor kúpeľne. Ďalšia výhoda zníženého stropu je zníženie výdaja energie na vykurovanie  a zvýšenie celkovej teploty na v kúpeľni.

 

 

 

 

Čo je rozumnejšie riešenie ? Položiť obklad v kúpeľni až po strop alebo len do výšky 2 metrov ?

Treba si uvedomiť že obklad nedýcha a stena aj keď je to panel a na ňom omietka a farba  má väčšiu priepustnosť vzduchu ako klasická keramická obkladačka. V tomto prípade odporúčame obkladať steny v kúpeľni len do výšky cca 2 metrov. Čo sa týka bytu v kúpeľni je tiež najvyššia vlhkosť a môže sa tvoriť pleseň. Preto v každej jednej kúpeľni odporúčame používať na odstránenie vlhkosti ventilátor alebo digestor

 

 


 

 

 

 

 

Rekonštrukcia kúpeľne

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>